Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Методичні розробки

Школа має талант
[ Викачати з сервера (23.4 Kb) ] 24.03.2014, 21:05

 

«Школа має талант»

 

 

Сценарій шоу-програми

 

Мета заходу:  підтримка і розвиток талановитої учнівської молоді, сприяння її творчої самореалізації, підвищення художнього і виконавського рівня учасників, подальшого розвитку художньо- естетичних смаків, виявлення обдарованих дітей.

Ведуча.

Спішіть до нас, друзі, спішіть,

Утому скиньте з пліч своїх.

Вас ждуть сьогодні відкриття,

Усмішка й радісне життя.

Ведуча.

Гей, музико, грай завзято,

Барабанний грім, грими,

Щоб почули всі, що свято

Починаєм ми.

Ведуча.

А зараз починаймо,

Настав жаданий час —

І ваші щирі вміння

Хай подивують нас.

Ведуча.

А які ж змагання без журі?

Визначати переможців

Буде в нас журі уважне.

Воно буде, знаєм точно,

Об´єктивне і поважне.

Ведуча. Наше шановне журі у складі: (перелік членів журі).

А наше свято складатиметься  з двох турів – відбіркового та напів фіналу. У відбірковому турі кожен учасник виконає один номер. Члени журі повині обрати 5 найкращих номерів, що увійдуть до пів фіналу.  Ті учасники, що увійдуть до пів фіналу виконають ще один номер, який готували завчасно. У півфіналі доля наших учасників залежатиме від вас шановні глядачі. Відразу по закінченні виступу останнього учасника у залі відбудеться голосування, де ви зможете віддати свій голос за учасника і номер, що вам сподобався найбільше. Проголосувати можна лише раз на папірцях, що вам роздадуть члени учкому.  По закінченні голосування  буде визначенно трьох учасників, що набрали найбільшу кількість голосів і які увійдуть до фіналу. Їх імена буде оголошено на лінійці.

Ведуча.

Ми сьогодні зібралися в нашій залі, щоб вшанувати мистецтво. І кожен приніс із собою неоціненний скарб — любов до поетичного слова, музики, образотворчого мистецтва, хореграфії. А ще — доброзичливість у серці, бажання творити. Тож подаруємо одне одному мить насолоди від спілкування.

Ведуча. Зараз на сцену вийде дівчина, яка любить малювати, співати. Вона також бере активну участь у житті школи та класу. Зустрічайте ученицю 5 класу Малашенко Людмила з піснею «У лелеки власна пісня»

Виступ учениці.

Ведуча. Якось Господь Бог вирішив наділити дітей світу талантами. Французи вибрали елегантність і красу, угорці — любов до господарювання, німці — дисципліну і порядок. Росіяни вибрали владу, поляки — талант торгувати, італійці одержали хист до музики. Україні ж Господь Бог дав неоціненний скарб, який прославив нас і наш народ на цілий світ, — пісню. З тих давніх часів український народ і в горі, і в радощах знаходить собі втіху в пісні. Колектив, який зараз вийде на сцену, також полюбляє співати пісні українською мовою. Ви вже здогадалися, це учні  4 класу з піснею «Чарунка осінь».  Вітайте!

Виступ учнів.

Ведуча.

У кожній людині закладено творчі начала — вроджені можливості, передумови для створення чогось нового, оригінального. Зараз на сцені з´явиться неординарна людина, яка займається спортом, захоплюється радіотехнікою і водночас любить складати кубики-рубики. Вітайте учня 8 класу Дударенка Ігоря.

Виступ учня.

Ведуча.

Музико, ти прекрасна, ти саме життя. Музика! Вона була і залишається вічною супутницею життя людини. В роботі вона надає сили, в походах знімає втому, в сумну хвилину вона співзвучна настрою, в часи веселощів примушує людину співати й танцювати. Цієї думки притримується і наступна наша учасниця, учениця  8 класу Карачун Яна. Вона  захоплюється плетінням з  бісеру, танцями, але найбільше любить співати. Своєю піснею вона бажає підняти настрій всім присутнім. Отож вітайте Карачун Яну з піснею «Ангел».

Виступ учениці.

Ведуча.

Музика навколо нас, вона супроводжує наше життя і здатна відтворити будь-який стан душі людини. Веселість і сум, радість і туга, любов і ненависть — все підвладне музиці, цій чарівниці, здатній піднести людину, прикрасити її життя. Зараз на сцену вийде людина, яка танцює, співає, полюбляє плести з бісеру.Про себе вона написала так «Я дуже веселий і позитивний чоловічок. Люблю багато спілкуватись зі своїми друзями і близькими. Охоче допомагаю батькам і добре навчаюсь. Намагаюсь більше проводити часу зі своїми однокласниками і бути цікавою. Я вирішила прийти на цей конкурс талантів, щоб ви послухали мій спів та оцінили мене. Успіхів вам у цьому не легкому виборі».  Запрошую ученицю 7 класу Скороход Анжеліку із піснею «Нежность».

Виступ учениці.

Ведуча.

І ще з давніх-давен люди знали, що ніжна мелодія добре впливає на настрій людини. Сучасні медичні експерименти встановили факт благодійного впливу музики на процес видужування людини. Дивний і поки-що нерозгаданий вплив має музика на серцево-судинну систему. Так, наприклад, звуки флейти і кларнета поліпшують кровообіг. Спокійна, повільна музика інколи ефективно знижує кров´яний тиск.

Незабутнє — забудеться,

Неможливе — не здійсниться,

Найчистіше — забрудниться,

Тільки пісня залишиться.

Зустрічайте ученицю колектив 6 класу «Бемс» - бойові та енергійні, молоді та симпатичні Мельниченко Віра та Мелдьчакова Діана. З піснею «Ласкаво просимо»

 

Ведуча. А зараз просимо журі визначити п’ятірку кращих, що увійдуть до пів фіналу.

Повністю сценарій можна викачати з серверу

Категорія: Методичні розробки | Додав: Liudmila86
Переглядів: 6241 | Завантажень: 469 | Рейтинг: 3.8/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: