Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Нормативна база

План-графік проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2013/2014 навчальному році
[ Викачати з сервера (151.0Kb) · Скачати дистанційно () ] 10.11.2013, 18:23

План-графік

проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників

 у 2013/2014 навчальному році на базі Київського обласного інституту

 післядипломної освіти педагогічних кадрів

листопад

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  01.11 – 18.11.2013

28.10-22.11

Дистанційна форма навчання. Організаційно-настановча сесія (очний - 2 дні):  28.10 – 29.10.13.  Керована самостійна робота слухача (дистанційний): 30.10.13 – 26.03.14.Заключна сесія: 27.03.14

Волочай Світлана В’ячеславівна – вчитель інформатики  Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вища-вища)

Учителі історії

Українець Юлія Олександрівна – вчитель історії  та правознавства Варівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  (спеціаліст – ІІ) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

04.11-15.11

Учителі початкового навчання (с.сп. освіта – стаж більше 15 років )

Старовойт Марія Петрівна - вчитель початкового навчання Термахівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (спеціаліст – спеціаліст)

Проблемно-тематичні  курси   «Реалізація інтегрованого підходу до викладання природничих дисциплін в умовах сільської школи» (для вчителів хімії та   біології)

Нечипорук Тетяна Валентинівна – вчитель біології та хімії Шпилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (І-вища) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  20.11 – 07.12.2013

Дистанційна форма навчання. Організаційно-настановча сесія (очний - 2 дні):  20.11 – 21.11.13.  Керована самостійна робота  слухача (дистанційний): 22.11.13 – 15.04.14. Заключна сесія: 16.04.14

1. Грамостика Лідія Григорівна – вчитель української мови та літератури Горностайпільського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (вища-вища)

2. Василенко Валентина Миколаївна – вчитель світової літератури та російської мови Мусійківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вища-вища)

25.11-06.12

Учителі української мови і літератури

1. Коваленко Надія Григорівна – вчитель української мови та літератури Блідчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (І-І)

2. Степаненко Надія Миколаївна – вчитель української мови та літератури Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вища-вища)

3. Медуниця Людмила Миколаївна – вчитель української мови та літератури Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (І-І)

Проблемно-тематичні курси «Упровадження інноваційних технологій навчання у практику роботи початкової школи» (для вчителів початкового навчання, вихователів ГПД)

1. Петренко Катерина Валеріївна – вихователь ГПД Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІ-І)

2. Яременко Тамара Миколаївна - вчитель  початкового навчання Жміїівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (ІІ-І) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Авторські курси Л.П. Ткаченко, В.М. Гудими «Формування  ІКТ-компетентності вчителів початкових класів» (для вчителів початкового навчання)

Мертель Наталія Іванівна – вчитель початкового навчання Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (вища-вища)

грудень

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  10.12-27.12.2013

09.12-20.12

Учителі англійської мови

Годун Олена Леонідівна – вчитель англійської мови Кухарівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів  (І-І)

 

Педагоги-організатори

1. Безношенко Ліліана Олександрівна – педагог-організатор Сукачівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (І-І) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

2. Матюх Валентина Василівна - педагог-організатор Розважівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (І-І)

Шкільні бібліотекарі

Савченко Ніна Василівна – бібліотекар Розважівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ІІ-ІІ)

 

Авторські курси А.М. Лікарчук,  І.І. Сотніченко «Використання засобів інформаційних технологій у процесі вивчення природничих дисциплін» (для вчителів хімії, біології)

1. Шендерівська Людмила Іванівна – вчитель біології та хімії Феневицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (вища-вища)

2. Шевцов Микола Іванович -  вчитель хімії Розважівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  (вища-вища)

Проблемно-тематичні курси «Формування здоров’язберігаючої та  технологічної компетентностей молодших школярів в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти» (для вчителів початкових класів)

1. Шмагайло Світлана Володимирівна - вчитель початкового навчання Оранської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (І-І)

2. Майстренко Людмила Юріївна - вчитель початкового навчання Олізарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (І-вища)

3. Дударенко Ірина Іванівна - вчитель початкового навчання Запрудського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» (І-І)

 

Організаційно-настановча сесія (очний -2 дні): 24.12 – 25.12.13. Керована самостійна робота  слухача (дистанційний): 26.12.13 – 23.04.14. Заключна сесія 24.04.14

Гаращенко Олександра Миколаївна – вчитель початкового навчання Горностайпільського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (І-І)

січень

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  10.01-27.01.2014

13.01-24.01

Авторські курси А.О. Седеревічене, І.М. Дишлевої  «Компетентнісний підхід до реалізації змісту природничо-математичної освіти молодших школярів» (для вчителів початкового навчання)

1. Лещенко Тамара Олександрівна - вчитель початкового навчання Блідчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (спеціаліст – спеціаліст) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

2. Настенко Тетяна Миколаївна – вчитель початкового навчання Феневицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (вища-вища)

3. Давидюк Олена Василівна - вчитель початкового навчання Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вища-вища)

Проблемно-тематичні курси «Упровадження інноваційних технологій навчання і виховання  у практику роботи дошкільних навчальних закладів» (для вихователів ДНЗ)

1. Селезньова Світлана Вікторівна - вихователь дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» (І- вища)

2. Сірош Оксана Олексіївна  - вихователь дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» (ІІ-І)

3. Якименко Олена Василівна - вихователь дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» (І- вища) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

4. Дяченко Марія Володимирівна - вихователь дошкільного навчального закладу №1 «Сонечко» (І-І) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Учителі музичного мистецтва

Настенко Анатолій Іванович – вчитель музичного мистецтва Феневицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (вища-вища)

Учителі фізичної культури

1. Романенко Людмила Петрівна  - вчитель фізичної культури Сукачівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (І-І) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

2. Лисенко Роман Володимирович - вчитель фізичної культури Русаківського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» (ІІ-І)

лютий

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  30.01-16.02.2014

03.02-14.02

Проблемно-тематичні курси «Сучасні підходи до викладання біології, екології, природознавства» (для вчителів біології, екології, природознавства)

Моцак Валентина Петроівна – вчитель біології, екології та природознавства Обуховицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (І-І) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Термін оздоровлення у санаторії-профілакторії  КОІПОПК –  19.02-08.03.2014

24.02-07.03

 

Директори загальноосвітніх навчальних закладів

1. Якименко Тамара Миколаївна – директор (вчитель української мови та літератури) Макарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (І-І)

2. Лозова Наталія Василівна – директор (вчитель української мови та літератури) Мусійківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вища – вища)

3. Комаренко Ніна Андріївна – директор Запрудського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» (вища – вища)

4. Черненко Валентина Іванівна - директор Прибірського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» (вища – вища) (ПРОФІЛАКТОРІЙ)

Вихователі ГПД

1. Касьянова Ніна Йосипівна – вихователь ГПД Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вища-вища)

2. Петренко Юлія Олександрівна – вихователь ГПД Розважівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (спеціаліст – друга)

Проблемно-тематичні курси «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій у процесі вивчення суспільствознавчих дисциплін» (для вчителів історії та правознавства)

Іваненко Ірина Григорівна – вчитель історії та правознавства  Феневицького навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (І-І)

Категорія: Нормативна база | Додав: Liudmila86
Переглядів: 214 | Завантажень: 73 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: