Головна » 2016 » Жовтень » 3 » тиждень фізкультури і спорту
20:20
тиждень фізкультури і спорту

Тиждень фізичної культури та спорту.
З 19 по 26 вересня в спортивному залі Запрудського НВО проводились різноманітні змагання та конкурси,присвячені тижню фізичної культури та спорту. В понеділок відбувся чемпіонат школи з шашок,в якому приймали участь всі бажаючі,незалежно від віку.Переможцем став учень 7-го класу Ключище Іван,друге місце завоювала учениця 7-го класу Рубанчук Єлизавета, а третє- в учениці 9-го класу Філатової Анастасії.
У вівторок, відбулась першість школи з доміно, в якій приймали участь учні 5-9 класів. У напруженому фіналі,перемогу святкував учень 8-го класу Купрієнко Олександр, друге місце в учениці 7-го класу Людвиченко Поліни,третьою стала її однокласниця Остапенко Олена.
В середу,учні старших класів змагались в дартсі. Найточнішим виявився учень 7-го класу Мельчаков Артур,другим став його однокласник Черненко Богдан,третє місце в учня 6-го класу Усатова Антона.
"Веселі старти" ,які відбулись в четвер, між учнями 1-4 класів,подарували учасникам море позитивних емоцій та спортивного азарту. Переможцями тут стали учні 3-го класу, друге місце в учнів 4-го класу, третє в учнів 2-го класу.
В п'ятницю відбулись змагання з піонерболу між командами 5-го та 6-го класів. Впевнену перемогу тут здобули учні 6-го класу. А ось в змаганні з волейболу між командами 7-го та 9-го класів,велася запекла боротьба. Перемогу здобули більш старші та досвідчені учні 9-го класу.
Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами.

Категорія: Події і новини | Переглядів: 41 | Додав: Liudmila86 | Рейтинг: 0.0/0