Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Для вас, вчителі

Програма "Шлях до успіху" від Intel в Україні

Програма "Шлях до успіху" від Intel в Україні

Програма Intel „Шлях до успіху”, створена корпорацією «Intel» у співробітництві з національними освітніми урядовими організаціями різних країн, упроваджується в Україні з березня 2009 року. Ця програма покликана розвивати та стимулювати навички мислення, що є актуальним для молоді у ХХІ столітті, та впроваджувати новітні інформаційні технології шляхом навчання в освітніх громадах. Програма Intel® „Шлях до успіху” є частиною освітньої ініціативи Intel „Інновації в освіті”, що спрямована на те, щоби спільно з відповідальними діячами освіти та світовими державними лідерами нести дух інновацій у процес навчання й допомагати сьогоднішнім учням стати успішними в сучасній економіці, яку ще називають «економікою знань».

На сьогодні програма Intel® „Шлях до успіху” складається із трьох курсів:

Програму Intel® „Шлях до успіху” схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Лист про присвоєння грифа Міністерством освіти і науки України від 15. 07. 09 р. № 1.4/18-2821). Програму адаптовано до Державних освітніх стандартів України та навчальних програм. Упровадження програми передбачене за рахунок варіативної частини навчальних планів, годин гурткової роботи, під час проведення навчальної практики в загальноосвітніх навчальних закладах і закладах позашкільної освіти.

Служба моніторингу програми сформулювала п’ять причин того, чому програму Intel® „Шлях до успіху” слід продовжувати активно впроваджувати у школах України.Джерело: http://osvita.ua/school/manage/general/36852/
Категорія: Для вас, вчителі | Додав: Liudmila86 (06.02.2014)
Переглядів: 136 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: