Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 31 » 15 ТРАВНЯ, ШКІЛЬНИЙ ФУТБОЛ: ГОРНОСТАЙПІЛЬ-ЗАПРУДКА
21:24
15 ТРАВНЯ, ШКІЛЬНИЙ ФУТБОЛ: ГОРНОСТАЙПІЛЬ-ЗАПРУДКА

Дитячий футбол – сучасний і популярний вид занять, який вибирають для дитини багато батьків. Крім того, це престижний і високоприбутковий спорт. Звичайно, далеко не кожен стане відомим і затребуваним гравцем, однак саме заняття футболом принесуть багато користі для дитини.

Користь футболу для дітей, в першу чергу, полягає у фізичній активності. Дитина росте і стає фізично розвиненою, зміцнюються м’язи і кістки, підвищується імунітет. В процесі тренувань використовуються різні вправи, тому задіяні всі групи м’язів і виявляється комплексне навантаження.

Гра в команді допомагає дитині відчути себе частиною чогось великого і значимого. Він вчиться спілкуватися і контактувати з тренером та іншими людьми, вчиться вибудовувати відносини і адаптується в суспільстві. Спорт виховує і розвиває характер, особистість. Дитина стає впевненішим і розкутим.

Футбол для дітей навчить думати і оперативно приймати рішення, планувати і прораховувати кроки, оцінювати власні дії та дії інших гравців. Він розвиває цілеспрямованість, дисциплінованість і відповідальність, працьовитість і вміння грати в команді, силу волі та витривалість..

Гра в футбол корисна для здоров’я. Вона зміцнює серце і судини, покращує координацію рухів і швидкість реакції. Формує м’язовий рельєф ніг, тонізує організм і дає навантаження на різні види м’язів, сприяє зниженню зайвої ваги і підтримує форму.

Спорт допомагає відволіктися від негативу, знімає стрес та напругу. Він сприяє повноцінному росту і розвитку дитини. А гра у футбол на свіжому повітрі покращує роботу легенів і усуває токсини, насичує кров і тканини організму киснем.

Саме тому учні Запрудського НВО вже кілька років підряд традиційно є учасниками районної шкільної ліги змагань з футболу.

Команда наших гравців "Мотор" складалась з найшвидших та найвитриваліших хлопців нашої школи, проте ми таки не здобули перемоги в грі з рахунком 3:2. Але - це стимул для більш ретельної підготовки для отримання перемог!

Категорія: Події і новини | Переглядів: 20 | Додав: Liudmila86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: