Вітаю Вас, Гість

З усього пластику, що використовує людство, тільки 10% переробляється. Решта 90% отруює життя мешканцям Землі.

В Україні щорічно утворюється близько 13 млн. тонн побутових відходів, що вивозяться на сміттєві полігони і зберігаються під відкритим небом десятиліттями. Значна частина - близько 40% всіх відходів - пластикові упаковки, пляшки, целофанові пакети і так далі. У той же час, про переробку такого виду сміття мова практично не йде.

Для людей, які і так вже оплатили цей пластик, купуючи його в магазинах, не складно не викидати його і не забруднювати екологію. Адже можна вирішити два завдання - почати нарешті трошки розбирати сміття і здавати його в переробку, друга мета - збирати те, що фактично лежить у нас під ногами, і направити його на добру справу, а саме - віддати ці кришечки чи то просто на переробку, чи то взяти участь в програмі, яка нещодавно стартувала в Україні, яка стимулює людей здавати пластикові кришечки. У такій спосіб активісти збирають гроші на ... Читати далі »

Категорія: Події і новини | Переглядів: 90 | Додав: Liudmila86 | Дата: 21.04.2019 | Коментарі (0)

7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров'я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я в рамках ООН (ВООЗ). Мета святкування — підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. У наш час здоров'я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.

Запрудське НВО також долучилось до святкування Дня здоров'я. Зокрема, для учнів були проведені тематичні виховні години та школярами - виготовлено стіннівку "Ми за здоровий спосіб життя", в якій учні вказали все, що може покращити стан здоров'я.

... Читати далі »

Категорія: Події і новини | Переглядів: 77 | Додав: Liudmila86 | Дата: 21.04.2019 | Коментарі (0)

Питання про пошук, вибір професії є одним з головних, і в цьому сенсі навіть доленосним, оскільки задає напрям всій подальшій професійній дорозі. Тому одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість - одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися. Необхідне найсерйозніше ставлення до цієї проблеми.

Саме тому 4 квітня на базі Іванківського районного центру зайнятості відбувся форум професій для учнів випускників 9 та 11-тих класів району.

На урочисте відкриття приїхали понад 20 навчальних закладів різних ступенів та акредитації і близько 300 учнів загально - освітніх шкіл Іванківського району та вчителі.

Після урочистого відкриття учні ознайомлювались з ринком освіти. Отримали інформацію про існуючі навчальні заклади, їх структур ... Читати далі »

Категорія: Події і новини | Переглядів: 98 | Додав: Liudmila86 | Дата: 21.04.2019 | Коментарі (0)