Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 5 » Акція "Серце до серця"
20:42
Акція "Серце до серця"

Протягом квітня учні та вчителі Запрудського НВО брали активну участь у 14 щорічній акції Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця" по збору коштів для закупівлі кардіологічного обладнання в дитячі лікарні. 

Діти та вчителі брали активну участь в розпродажу сердечок-наклейок, виручені кошти за які були перераховані до благодійного фонду.

Разом з тим, в школі були проведені виховні години "Милосердя та добро - запоруки змін на краще" та тематичний конкурс малюнків серед учнів молодших класів. 

Ми старалися, аби виконати не лише основну ціль - зібрати кошти, а і долучитися до основних цілей ВБФ "Серце до серця", а саме: до розвитку волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів, ми хотіли привернути  уваги та повернути довіру громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності, виховувати відповідальністьта формувати моральні цінності у молоді України, покращувати ситуацію із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

Категорія: Події і новини | Переглядів: 23 | Додав: Liudmila86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: