Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 27 » БукКросинг
12:42
БукКросинг

Школа приєдналась до світової акції буккросингу.

Буккросинг з’явився в 2001 році. Новий цікавий рух було створено американським IT-фахівцем Роном Хорнбекером. Його ідея полягала в тому, що людина, прочитавши книгу, залишила її («звільнила») у громадському місці (парк, кафе, поїзд, станція метро) для того, щоб хтось інший, випадково зміг цю книгу знайти та прочитати. Той у свою чергу повинен повторити процес. Простежувалася «подорож» книги через спеціальні сайти в Інтернеті. Для початку Рон Хорнбекер залишив 20 книг з пояснювальними написами в холі свого готелю. За півроку на його сайті було вже близько 300 активних користувачів, які «відпускали» книжки і приводили нових учасників.

Приблизно з 2006 року буккросинг з’явився і в Україні. Цікаво, що в дореволюційні часи аналог цього руху вже існував серед української інтелігенції. Тоді книги цінувалися високо і їх було прийнято читати, передаючи по колу: після того, як із літературною новинкою знайомилися всі зацікавлені особи, вона поверталася власнику з підписами, відгуками та рекомендаціями.

Сама ідея оздоровлювати людство, лікуючи його від снобізму за допомогою доступної і хорошої книжки, заслуговує на найкращі компліменти. Тому відтепер кожен бажаючий студент має змогу приєднатися до поширення літератури лабіринтами нашого університету.

Тож залишається приєднатись до цього руху й «випустити» «в обіг» хоча б одну книжку – може, вона потрапить саме до того, кому найбільше потрібна. Обмінятися улюбленими літературними творами можна, скориставшись «чарівною поличкою» на 2-му поверсі корпусу Інституту дизайну і реклами.

Давайте разом робити світ бібліотекою!

Категорія: Події і новини | Переглядів: 89 | Додав: Liudmila86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: