Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 5 » ДЕНЬ ЗЕМЛІ
20:23
ДЕНЬ ЗЕМЛІ

Цьогорічний День Землі було присвячено не лише тому, як вберегти нашу планету від надмірного забруднення (діти школи, наприклад, систематично збирають макулатуру і здають її на переробку), а й тому, як перетворити використані матеріали, такі, як елементи пластикових пляшок - кришечки та картонні ящики в справжні ігри, за допомогою яких можна весело та з користю проводити перерви.

Однією з таких ігор був створений збільшений варіант гри "Ерудит", в який діти грали на свіжому повітрі. Кожна літера була намальована на вирізаній дощечці з картонного ящика. Інша гра, створена з кришечок з-під пластикових пляшок, була призначена для використання в грі "Шашки". Саме такий ігровий варіант, під час якого були також проведені бесіди стосовно розподілу сміття та раціонального використання продуктів життєдіяльності, для дітей був найпринятнішим, оскільки в іграх та тематичному спілкуванні були зацікавлені представники усіх класів.

Разом з тим, класними керівниками були проведені виховні години на тему екологічних способів збереження та покращення стану планети. Учні школи також брали участь у сезонному прибиранні навколишньої території від сміття.

Більше того, - День Землі для учнів Запрудського НВО був не просто днем, а - довготривалим періодом, цілим навчальним роком, протягом якого школярі разом з учителями піднімали рівень своєї екологічної обізнаності. Зокрема, учні школи брали активну участь в акції по збору кришечок з-під пластикових пляшок, які відправились на вторинну переробку, а відтак - не втрапили на смітник, де будуть розкладатись тисячі років на шкідливі мікроелементи - мікропластик.

 

Категорія: Події і новини | Переглядів: 16 | Додав: Liudmila86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: