Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 6 » Зупинимо СНІД!
23:12
Зупинимо СНІД!

Всі знають про небезпеку СНІДу, але ніхто не замислюється, що ця хвороба серед нас. 
Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, який було започатковано з 1988 року. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Україна сьогодні об’єдналась проти епідемії ВІЛ/СНІД, в кожному регіоні проводяться відповідні заходи. 

Вірус імунодефіциту був офіційно відкритий 5 червня 1981 року в Центрі контролю захворювань Сполучених Штатів Америки. Синдром набутого імунодефіциту в останні десятиліття поширюється зі швидкістю епідемії. Найгіршим є те, що лише кожен другий знає про свій діагноз. 
ВІЛ передається: 

• під час статевих стосунках без засобів захисту або з засобами захисту низької якості; 

• унаслідок вживання наркотиків ін’єкційним шляхом, при використанні одних і тих же шприців та голок; 

• від матері до дитини під час вагітності або грудному вигодовуванні (вертикальний шлях передачі). 

Вірус гине після оброблення 700-процентним спиртом через 10 хвилин, при кип’ятінні — миттєво. Неможливо інфікуватися ВІЛ у побуті, через посуд, постіль, рушники, під час обіймів, рукостискань, від укусів комах. 
Україна, згідно з доповіддю ООН, посідає 6-е місце в світі за рівнем поширення епідемії ВІЛ/СНІД і надалі залишається лідером. Щодня цей діагноз встановлюється 60 українцям. 

Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічечка, жодна акція не обходиться зараз без неї. Вона, як символ розуміння СНІДу, була задумана навесні 1991 року. 
Головна умова збереження здоров‘я - ваша поведінка. 
Важливо бути проінформованим, щоб вберегти своє життя

 

 

 

Категорія: Події і новини | Переглядів: 121 | Додав: Liudmila86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: