Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Квітень » 21 » Світ професій
21:12
Світ професій

Питання про пошук, вибір професії є одним з головних, і в цьому сенсі навіть доленосним, оскільки задає напрям всій подальшій професійній дорозі. Тому одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість - одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися. Необхідне найсерйозніше ставлення до цієї проблеми.

Саме тому 4 квітня на базі Іванківського районного центру зайнятості відбувся форум професій для учнів випускників 9 та 11-тих класів району.

На урочисте відкриття приїхали понад 20 навчальних закладів різних ступенів та акредитації і близько 300 учнів загально - освітніх шкіл Іванківського району та вчителі.

Після урочистого відкриття учні ознайомлювались з ринком освіти. Отримали інформацію про існуючі навчальні заклади, їх структурні підрозділи про факультети та спеціальності, які можуть одержати випускники старших класів після закінчення школи. Дізнались про умови вступу до навчальних закладів.

У Ярмарку брали участь навчальні заклади всіх рівнів професійної освіти:, середньої, професійно-технічної, вищої, і різних напрямків підготовки фахівців. 
Учасникам ярмарку пропонувались: консультації профконсультанта з питань вибору професії; інформація про можливість отримання робітничої професії за сприяння служби зайнятості; презентація учбових закладів міста Києва та Київської області.

Учбові заклади презентували свої професії та спеціальності, які можуть одержати випускники старших класів після закінчення навчання; ознайомлювали претендентів з умовами вступу до навчального закладу.

Разом з тим, в школі протягом лютого-березня проводились профорієнтаційні виховні години з учнями 9-го класу. Також з ними працював психолог.

До школи протягом вказаного вище періоду надійшов лист подяки від Ірпінського економічного коледжу за надання допомоги у вихованні відмінників навчання колежду, який директор школи зачитала на щотижневій лінійці. Зокрема, в листі ішлося про випускницю Запрудського НВО Скороход Анжеліку.

Разом з тим в школі було облаштовано міні-ярмарку професій у вигляді настінної газети та тематичних інформаційних буклетів.

Категорія: Події і новини | Переглядів: 42 | Додав: Liudmila86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: