Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 22 » ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
11:49
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Протягом тижня безпеки дорожнього руху учні Запрудського НВО мали можливість прослухати цілий курс про дорожні знаки та правила поведінки на дорозі для пішохода та велосипедиста. Разом з тим, учні також узагальнили та закріпили свої знання в галузі безпеки дорожнього руху у тематичній вікторині.

Під час тижня безпеки дорожнього руху учні школи мали можливість повторити та вивчити дорожні знаки, які має знати кожен учень, перевірили свої знання в загальних термінах, що стосуються техніки безпеки на дорозі. Зокрема, ідеться про розуміння дітьми термінів "Пішохід", "Пішохідний перехід", "Дорожній знак", "Тротуар".

Також після вивчення дорожніх знаків, учні практикували навички та знання, отримані в ході виховної години, на доріжці пришкільного стадіону, імітуючи та аналізуючи різні ситуації, які виникають в реальних умовах під час дорожнього руху.

Разом з тим, учні повторили а також закріпили свої знання, погравши у новостворену авторську гру "Світлофор". Правила гри доволі прості. Для проведення даної гри потрібен ведучий та "пішоходи". Ведучий має в своєму розпорядженні 3 слова - кольори світлофору. Кожен з кольорів позначає певну дію: зелений - бігти, жовтий - перейти на ходьбу та червоний - зупинитися. Слова-кольори-дії постійно змінюються, а основна задача учнів - навчитися швидко реагувати на "словесний подразник" та не вчинити "аварійну ситуацію" на дорозі для інших "пішоходів".

Категорія: Події і новини | Переглядів: 25 | Додав: Liudmila86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: