Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 3 » Всесвітній День боротьби зі СНІДОм
13:01
Всесвітній День боротьби зі СНІДОм

З метою формування здорового способу життя, привернення уваги до проблеми поширення венеричних хвороб, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику у Запрудському НВО було проведено ряд заходів з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щорічно відзначається 1 грудня.

Так, 25 листопада вчитель біології провела відкритий захід для учнів 7 та 9 класів на тему "Скажемо СНІДу - НІ!".

1 грудня у школі діяла акція «Ми проти ВІЛ/СНІДу», до якої були залучені усі учасники НВП навчального закладу. У холі школи був розміщений плакат, кожен мав змогу розмістити на плакаті контури своєї долоні як свідчення того, що наша сила у єдності, що усі ми рівні, усі разом зуміємо протистояти підступній та невиліковній хворобі.

виготовлення та розповсюдження червоної стрічки – символу боротьби зі СНІДом.

Профілактичний практикум «ВІЛ/ СНІД: повинен знати кожен» провела із учнями старших класів практичний психолог Малашенко М.В.  Підлітки  ще раз переконалися у тому, що будь – яку хворобу краще попередити, аніж зупинити.

Також учні 5-9 класів підготували інформаційні плакати, з якими можна було ознайомитися в холі школи.

З молодшими школярами практичний психолог розповів в казковій формі про таку страшну хворобу як СНІД.

Усі проведені заходи сприяли підвищенню рівня інформованості учнів про соціально–небезпечні хвороби та формування толерантного ставлення до людей із ВІЛ–позитивним статусом.

Категорія: Події і новини | Переглядів: 219 | Додав: Liudmila86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: