Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Березень » 3 » Всеукраїнська акція "Годівничка"
23:39
Всеукраїнська акція "Годівничка"

Птахи – невід’ємна частина живої природи. Ми не можемо уявити весну без дзвінкої пісні жайворонка або весняний ліс без кування зозулі.
Восени майже дві третини пташиного населення відлітає у теплі краї і тільки справжні пернаті зимівники гніздяться поблизу людського житла, рятуються від холоду і голоду.
Саме тому метою акції в нашій школі було:
- розширити знання про птахів, про їхню поведінку спосіб життя, роль і місце у природі, значення у житті людини;
- розвивати допитливість, спостережливість,інтерес до пташиного світу; учити замислюватися над наслідками своїх дій, - - навчити правил поведінки у природі;
- виховувати бережливе ставлення до пернатих друзів, бажання допомогти їм узимку.
А цілями проведення акції стало:
- дослідити видовий склад птахів, що зимують у нашій місцевості;
- розширити знання учнів про птахів;
- організувати підгодовування птахів протягом зимового періоду.
Саме тому протягом зимового періоду в школі проводились виховні години "Допоможи перезимувати", було проведено конкурс малюнків серед учнів школи, де діти зображували птахів, які залишаються в наших краях на зиму, було проведено перегляд фільму "Зимуючі птахи" в 1 класі, на уроках праці групи хлопців 5-6 і 7-9 класів - виготовлено годівнички з дерева, а на перервах проводились майстер-класи "Годівничка нашвидкоруч з підручних матеріалів". Також учнями 5-го класу було підготовлено цікаву тематичну інформативну стіннівку "Акція Годівничка". Окрім того, учнями школи і вихованцями пришкільного дитячого садочка протягом снігового періоду проводився збір корму для птахів - хліб, насіння, зерна і щоденна підгодівля птахів.

Підгодівля птахів стала справжньою командною роботою, в час якої діти відчували себе рятівниками маленьких пернатих друзів.
Але найголовніше те, що діти усвідомили, що саме такі маленькі справи можуть призвести до великих змін у екосистемі. Тож - не будьмо байдужі і оберігаймо природу!

Категорія: Події і новини | Переглядів: 62 | Додав: Liudmila86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: