Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Квітень » 21 » Збираємо кришечки
21:28
Збираємо кришечки

З усього пластику, що використовує людство, тільки 10% переробляється. Решта 90% отруює життя мешканцям Землі.

В Україні щорічно утворюється близько 13 млн. тонн побутових відходів, що вивозяться на сміттєві полігони і зберігаються під відкритим небом десятиліттями. Значна частина - близько 40% всіх відходів - пластикові упаковки, пляшки, целофанові пакети і так далі. У той же час, про переробку такого виду сміття мова практично не йде.

Для людей, які і так вже оплатили цей пластик, купуючи його в магазинах, не складно не викидати його і не забруднювати екологію. Адже можна вирішити два завдання - почати нарешті трошки розбирати сміття і здавати його в переробку, друга мета - збирати те, що фактично лежить у нас під ногами, і направити його на добру справу, а саме - віддати ці кришечки чи то просто на переробку, чи то взяти участь в програмі, яка нещодавно стартувала в Україні, яка стимулює людей здавати пластикові кришечки. У такій спосіб активісти збирають гроші на протезування постраждалим бійцям АТО. Саме до подібної акції долучились учні та вчителі Запрудського НВО.

Протягом 4 місяців учні школи активно збирали кришечки. За вказаний період було зібрано 1977 кришечок. Варто відзначити, що найбільшу кількість кришечок зібрала учениця 6 класу Дударенко Влада, сім'я якої, чекаючи на подібну акцію, збирала кришечки протягом року.

Категорія: Події і новини | Переглядів: 37 | Додав: Liudmila86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: