Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Березень » 3 » Зустріч з представниками Ювенальної превенції
22:42
Зустріч з представниками Ювенальної превенції

Відомо, що дієвим інструментом попередження правопорушень у підлітковому середовищі є проведення профілактичних бесід з дітьми в закладах освіти. Саме тому 5 лютого в стінах школи представники Ювенальної превенції – відділу правоохоронних органів, що спрямований на запобігання вчиненню правопорушень дітьми та проявам небезпеки відносно них провели зустріч з учнями школи.

Зокрема, ішлося про запобігання хуліганства школярів в школі, про види покарань. Окремо представники правоохоронних органів поспілкувалися на тему булінгу.

Учням школи було роз'яснено, що булінг (від англ. bully – хуліган, задирака, грубіян, «to bully» — задиратися, знущатися) – тривалий процес свідомого жорстокого ставлення, агресивної поведінки, щоб заподіяти шкоду, викликати страх, тривогу або ж створити негативне середовище для людини.


Найчастіше булінґ відбувається в таких місцях, де контроль з боку дорослих менший або взагалі його нема. Це може бути шкільний двір, сходи, коридори, вбиральні, роздягальні, спортивні майданчики. У деяких випадках дитина може піддаватися знущанням і поза територією школи, кривдники можуть перестріти її на шляху до дому. Навіть удома жертву булінґу можуть продовжувати цькувати, надсилаючи образливі повідомлення на телефон або через соціальні мережі. Прикметною ознакою булінґу є довготривале «відторгнення» дитини її соціальним оточенням.

За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав булінґу в школі, потерпав від принижень і глузувань: 10 % – регулярно (раз на тиждень і частіше); 55 % – частково піддаються знущанню з боку однокласників; 26 % – батьків вважають своїх дітей жертвами булінґу.

У школі вирішальна роль у боротьбі з булінґом належить учителям. Проте впоратися з цією проблемою вони можуть тільки за підтримки керівництва школи, батьків, представників місцевих органів влади та громадських організацій.

Сподіваємося, що проведена бесіда стане хорошим уроком для наших школярів.

Категорія: Події і новини | Переглядів: 58 | Додав: Liudmila86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: